Žvýkací vitamíny s příjemnou chutí

Zdravé a spokojené děti jsou radost a jejich optimismus a energie jsou nakažlivé. Abychom jim pomohli naplno rozvinout jejich potenciál, měli bychom jim dodávat všechny mikronutrienty, makronutrienty a fytonutrienty, které potřebují pro silné kosti a zuby a odolný imunitní systém.

Významnou roli při vývoji pevných kostí a zdravých zubů je vápník. Děti jej mohou získávat z mléčných výrobků, listové zeleniny, suchých cereálií a sojových výrobků. Někdy ale potřebují intenzivnější podporu. NUTRILITE Chewable Calcium Magnesium tělu dodává dvě esenciální minerální látky, vápník a hořčík, které podporují vývoj kostí a zubů a přispívají ke správnému fungování svalového a nervového systému. Doplňky mají lahodnou ovocnou příchuť, takže jsou mezi dětmi velice oblíbené. Užívat je samozřejmě mohou i dospělí, kteří upřednostňují žvýkání před polykáním tablet.

V chutné žvýkací formě jsou k dispozici i dva další vitamínové doplňky stravy, které si děti zamilují.

NUTRILITE Chewable Multivitamín má příjemnou pomerančovou příchuť a dodá tělu další podporu ve formě vitamínů, minerálních látek a beta-karotenu. Obsahuje  koncentrát z tropického ovoce značky NUTRILITE se složkami z celého ovoce, vitamínem C, zinkem, železem a vitamínem B.

NUTRILITE Chewable C je získáván z třešní acerola, jednoho z nejbohatších známých zdrojů vitamínu C. Značka NUTRILTE třešně acerola pěstuje na vlastních plantážcíh, aby zajistila jejich kvalitu. Každá tableta NUTRILITE Chewable C obsahuje 120 mg prvotřídního koncentrátu z třešní acerola. Vitamín C přispívá nejen ke správnému funguvání imunitního systému, ale také k tvorbě kolagenu, který podporuje zdraví dásní a zubů.

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU