Zaměřte se na to, na čem záleží

Víte, že to, co jíte, může ovlivnit Vaši mysl? V náročných chvílích, kdy je těžké přijímat vyváženou stravu, můžete užívat nové želé tablety Nutrilite™ Be Focused, které povzbudí Váš mozek.

Nové želé tablety Nutrilite™ Be Focused jsou určeny speciálně pro lidi s hektickým životním stylem, kteří potřebují podporu, aby zůstali zdraví, cílevědomí a v dobré kondici. Formát chutných želé tablet usnadňuje jejich použití, ať jste kdekoli. Želé tablety obsahují vitamin B6 a B12, které přispívají k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti. Jsou obohaceny o výtažek z guarany, jež pomáhá bojovat s duševním i tělesným vyčerpáním.

Pro ty, kdo jsou neustále na cestách, je každodenní užívání doplňků stravy jedním z nejlepších způsobů, jak si zajistit potřebné množství vitaminů a minerálních látek. Jedná se o praktický a jednoduchý způsob, jak si zajistit potřebné množství živin bez nutnosti počítání sacharidů a tuků zkonzumovaných během dne.

  1. Lahodná tropická příchuť tropického ovoce a pomeranče
  2. Složení vhodné pro vegetariány bez obsahu lepku a laktózy vhodné pro vegetariány
  3. Neobsahuje umělá barviva ani konzervační látky
  4. Výtažek z guarany pocházející z ekologických farem v Brazíli – pomáhá udržovat paměť a bdělost a zároveň přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím

 

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU