TEKUTÝ POKLAD aneb co se pije v naší domácnosti

Cena za 1 l vody v prvním roce používání 4,70 Kč v následujících letech 1,10 Kč

Cena vody je pro mnohé hodně důležitá, ale určitě je dobré se zamyslet nad kvalitou vody, kterou pijeme. My už bychom neměnili.

Voda je jednou z nejdůležitějších složek našeho zdraví, dobré kondice a vzhledu. Přibližně 50 – 70 % celkové hmotnosti dospělého člověka tvoří voda. Bez pravidleného přísunu čisté vody je naše přežití omezeno jen na několik málo dnů. Každý dospělý člověk by měl vypít mezi 1,5 – 3 litry vody denně. Kromě jiného pravidlený příjem vody pomáhá odstraňovat odpadní látky, reguluje teplotu těla a prospívá kloubnímu mazivu.

Důležitý není jen dostatečný pitný režim, ale také kvalita vody, kterou pijeme. Obyčejná voda z kohoutku může obsahovat nejrůznější nečistoty a našemu zdraví prospěje, pokud tyto látky efektivně odstraníme. Naše zařízení na úpravu pitné vody eSpring zničí více než 99,99 % choroboplodných bakterií a virů přenášených vodou, takže voda, kterou pijete a se kterou vaříte, bude mnohem bezpečnější. Kromě těchto výhod nabízí systém eSpring zásadní zlepšení chuti, vůně a průzračnosti vody.

Čistá voda ze zařízení eSpring je dosažena díky dvokrokovému procesu. Voda nejdříve projde uhlíkovým filtrem, který snižuje množství částic ve vodě obsažených, odstraňuje chlorovou příchuť a více než 140 dalších látek (včetně olova a rtuti), které by mohly poškodit Vaše zdraví. Tyto škodlivé prvky obsahují molekuly uhlíku, které se váží na uhlíkový filtr eSpring Zařízení na úpravu pitné vody. Filtrem projdou pouze blahodárné minerální látky  neobsahující uhlík, jako např. vápník a fluor. Druhým krokem je zničení mikroorganizmů – se kterými si samotný uhlík neporadí – ultrafialovým zářením. Ultrafialová žárovka v zásobníku eSpring Zařízení na úpravu pitné vody vyzařuje ultrafialové záření o síle 80 milijoulů a zničí téměř všechny bakterie a viry přítomné ve vodě. Žádný jiný systém na úpravu pitné vody neobsahuje obě fáze.

Další důležitou výhodou zařízení eSpring ve srovnání s jinými systémy na úpravu pitné vody je jedinečná patentovaná technologie eCoupled, zajišťující bezdrátové napájení. Díky této technologii je elektrikcá energie určená k rozsvěcování UV lampy přenášena vzduchem, vodou a plastovými komponenty, aniž by bylo nutné zajistit přímé připojení ke zdroji energie.

ESpring Zařízení na úpravu pitné vody je levnější a ekologičtější než balená voda. Po dobu jednoho roku je schopno upravovat vodu určenou k pití či vaření pro 6ti člennou rodinu. Vložka uhlíkového  filtru vydrží na filtraci až 5 000 litrů vody nebo na 1 rok. Záleží, která skutečnost nastane dříve. Elektronické monitorování vám připomene, kdy je třeba náhradní zásobník vyměnit. Navíc kontroluje zda systém pracuje správně a upozorní na vás na případné potíže.

 

 

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU