Nenechte se omezovat únavou

Cítíte se vyčerpaní, unavení a naprosto bez energie ? Dopřejte si Vítamín B Plus s technologiíí dvojího působení a budete opět v kondici.

Každá z tablet NUTRILITE B Plus obsahuje z přírody získávanou a na živiny bohatou spirulinu a všech osm  základních vitamínů B. Vitamín je tvořen tak, aby v porovnání s běžnými doplňky stravy s okamžitým uvolňováním usnadňoval absorpci a snižoval plýtvání.

Hlavní vlastnosti:

Dvě vrstvy – aby byl účinek tablety maximální, skládá se ze dvou vrstev. Z jedné (tmavě zelené) se okamžitě uvolňují dva vitamíny B (B2 A B12), které Vás rychle osvěží. Uvolňují se totiž do žaludku, aby je tělo mohlo správně vstřebat. Zbývajících šest vítamínů B se bude uvolňovat z druhé vrstvy (světle zelené) pozvolna a rovnoměrně po dobu osmi hodin. Energie dodávaná Vašemu tělu je tak nejen silná, ale i stabilní, takže nedochází k náhlým vzrůstům a poklesům.

Snížení únavy – kyselina panthothenová (B5) vitamín B12, vitamín B6, niacin (B3), riboflavin (B2) a kyselina listová přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.

Metabolismus – thiamin (B1), riboflavin (B2), niacin (B3), kyselina pantothenová (B5), B6, B12 a biotin pomáhají udržovt správný energetický metabolismus.

Přírodní spirulina – spirulina je modrozelená mikrořasa obsahující fytonutrienty, kterou pěstujeme a sklízíme na udržitelných certifikovaných vodních farmách Nutrilite. Pod mikroskopem má výraznou spirálovitou strukturu, která jí dala jméno.

Vitaminy B hrají významnou roli při podpoře základních životních funkcí a jsou nezbytné pro naši tělesnou i duševní kondici. Nacházejí se ve vejcích, játrech, cereáliích, obilninách a zelenině. Vitamín B hraje významnou roli v podpoře metabolismu, protože vytváří energii z živin, jako jsou sacharidy, tuky a bílkoviny. Vitamíny B jsou rozpustné ve vodě a tělo je není schopno ukládat na pozdější použití.  Nutrilite Vitamín B Plus není náhrada běžného jídla, pomáhá ale zapňovat mezery ve výživě, které způsobují únavu.

 

Značka NUTRILITE slaví již více než 80 úspěšných let na trhu a je nejprodávanější značkou vitamínů a doplňků stravy na světě (přesvědčit se můžete na:  www.euromonitor.com/amway-claims)

 

 

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU