Pro zdravé oči

Klíčové vlastnosti

Vitamin A jako jedna ze základních složek přispívá k zachování normálního vidění.
Přípravek NUTRILITE Bilberry with Lutein obsahuje rostlinné výtažky jako např. borůvky a lutein z měsíčku lékařského, které se pěstují na udržitelných farmách NutriCertTM. Udržitelné zemědělství přináší silnější, dynamičtější rostliny s vyšší výživovou hodnotou.
Nutrilite má pod kontrolou celý proces od setí až po finální produkt, což zajišťuje, že do výrobků NUTRILITE se dostanou pouze složky nejvyšší kvality.
Stejně jako všechny ostatní výrobky NUTRILITE neobsahuje přípravek Bilberry with Lutein žádná umělá sladidla, barviva, příchuti a konzervační látky.
Jen dvě tablety denně pro maximální účinek.
Tablety oválného tvaru, které se snadno polykají.

PoužitíPro dosažení maximálního přínosu užívejte dvě tablety jednou denně s jídlem.
Tento výrobek lze užívat v kombinaci s jinými doplňky stravy.Výživová hodnotaV doporučené dávce (2 tablety).vitamin A – 210 µg (26 % DRHP)
lutein – 10 mg
výtažek z borůvek – 105 mg

1. Kdo může mít z tohoto výrobku prospěch?
Užívání tohoto výrobku může prospět každému, kdo má obavy o zdraví svých očí nebo o fungování svého zraku.

Tento výrobek by mohl přinést užitek i lidem, kteří na zdraví svých očí zatím nemyslí. Únavu způsobenou přetěžováním zraku pociťují zejména lidé, kteří vykonávají činnosti vyvolávající intenzivní stimulaci nervové soustavy. Týká se to také mladší generace, která je nadměrně vystavena elektronickým přístrojům, jako jsou chytré telefony, notebooky, televizory…

2. Co jsou to fytonutrienty?

Fytonutrienty jsou organické složky obsažené v rostlinách. Jsou považovány za prospěšné lidskému zdraví. Slovo „fyto“ pochází z řečtiny a znamená „rostlina“. Bohatým zdrojem fytonutrientů je ovoce, zelenina, obilí, luštěniny, ořechy a čaje. Pomáhají chránit rostliny před choroboplodnými zárodky, plísněmi a dalšími hrozbami. Po vstřebání do organismu mohou fytonutrienty přispívat k navození pocitu pohody a zajišťovat správné fungování organismu.

3. Co je lutein a co má společného se zrakem?

Fytonutrient lutein je dalším z členů rodiny karotenoidů a přírodním pigmentem, který lze najít v řadě rostlinných zdrojů. Lutein se vyskytuje v makulární oblasti oka, kde zajišťuje cílenou antioxidační ochranu. Oči jsou úložištěm karotenoidů, přičemž lutein a zeaxantin se koncentrují v sítnici a v oční čočce.

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU