NUTRILITE Coenzym Q10

Enzymy (proteiny) se nachází uvnitř každé buňky lidského těla. Jejich úkolem je pomáhat buňkám vykonávat zásadní chemické reakce. Bez enzymů by se buňky našeho těla nebyly schopny reprodukovat ani růst. Koemzymy spolupracují s jistými enzymy, pomáhají jim vykonat určité úlohy.Jeden z těchto výjímečně důležitých koenzymů se nazývá koenzym Q10 (CoQ10).

Čím je CoQ10 tak jediněčný?

CoQ10 je látka rozustná v tucích, podobná vitamínům, která je důležitou součástí mitochondrií našich buněk. Často se také označuje jako „buněčná elektrárna“, protože se zde živiny přeměňují na využitelnou energii. CoQ10 je nutnou součástí potravního metabolismu a hraje významnou roli ve zdraví a fungování našich buněk. Potřebujeme jej, abychom našemu tělu dodali energii, obzvláště pak srdci, ledvinám, játrům a slinivce. NUTRILITE CoenzymQ10 též slouží jako antioxidant chránící tělo před volnými radikály, které mohou poškozovat buňky. Protože jako jiné antioxidanty, i NUTRILITE CoenzymQ10 nám může pomoci volné radikály neutralizovat, a předcházet tak mnoha chorobám a zdravotním potížím.

Ztráta CoQ10

Nejvyšší hladiny CoQ10 dosahuje naše tělo ve věku mezi 20 a 30 lety, jak stárneme, jeho přirozená hladina klesá. Mezi nejoblíbenější zdroje CoQ10 patří hovězí a důbeží maso a tučné ryby. Samotná strava ale obvykle k udržení vysoké hladiny CoQ10, jak ji známe z našeho mládí, nestačí. Množství CoQ10 mohou také snižovat  určité léky a zdravotní potíže. Proto je vhodné užívat doplněk stravy CoQ10.

Doplňování energie buněk

NUTRILITE CoenzymQ10 obsahuje doporučenou dávku, která vynahrazuje úbytek CoQ10. Je obohacen o antioxidanty a bioflavonoidový koncentrát (silná směs citrusů a fytonutrientů). Tento vysoce kvalitní doplněk stravy neobsahuje umělá barviva, příchutě nebo přidané konzervační prosředky.

Působí proti únavě, zlepšuje chronickou únavu.

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU