DODEJTE SI ENERGII – stejně jako já

Osvěžující energetický nápoj XS Power Drink s citronovou příchutí, s příchutí tropického ovoce, s příchutí grep, příchuť lesních plodů. XS Juiced příchuť dračího ovoce a příchuť mango + marakuja.

Kromě kofeinu a taurinu obsahuje výrobek XS Power Drink též účinnou úroveň vitamínů B – niacinu B3, kyseliny pantotenové B5, B6 a B12 – které podporují energetický metabolismus a pomáhají bojovat s únavou a vyčerpáním. Vitamíny B se rozpouští ve vodě, takže je tělo nemůže ukládat. Obsahují též směsici acai berry a extrakt z čínského ženšenu, tato kombinace dodává nápoji skvělou chuť..

Energetickou hodnotu klasických energetických nápojů obvykle zajišťuje velké množství  rafinovaného anebo jednoduchého cukru. Tento cukr nám ale nezajistí energii dlouhodobě. Hladina cukru na krátkou dobu prudce vzroste, poté ale spadne a Vaše tělo bude vyžadovat další cukr. Příjem přílišného množství cukru může mít navíc negativní dopady na Vaše zdraví, zvyšuje např. množství tuku uloženého v těle. A to je důvod proč v těchto energetických nápojích cukr  není. Nápoje jsou naprosto bez cukru a obsahují jen 6 (citronová příchuť) či 12 (příchuť tropického ovoce) kalorií, takže rozhodně představují lepší volbu.

Nejlépe chutnají ledově studené.

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU