Celostní nutrikosmetická řešení TRUVIVITY by NUTRILITE

V posledních letech se často mluví o spojení vnitřní a vnější krásy. Platí, že zdraví těla uvnitř je přímým odrazem zdraví a krásy, které vidíme. A naším úkolem je podporovat toto spojení a TRUVIVITY by NUTRILTE nám to umožňuje.

TRUVIVITY by NUTRILITE nabízí dva systémy krásy se dvěma různými, ale důležitými výhodami, které podporují zdravou a krásnou pokožku navenek i zevnitř.

A proč dva systémy ? A co dělají ? Zjednodušíme si to, protože jednoduchost je to, co v našem životě všichni chceme.

VÝŽIVA ZEVNITŘ:  Zelené TRIVIVTY je navrženo tak, aby pokožce poskytovalo silnou vyživující a hydratační péči, která je důležitá pro všechny stránky zdravé pokožky. Obsahuje:  vitamín A a zinek (přispívají k udržení normálního stavu pokožky),  vitamín C (přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkce kůže), PhytoCeramide Complex (bezlepkové rosltinné ceramidy z celozrnné pšenice).

OCHRANA ZEVNITŘ: Fialové TRIVIVTY Oxi Beauty je navrženo tak, aby pokožce poskytlo živiny pro lepší ochranu před vnějšími vlivy a oxidativním stresem (nadbytek volných radikálů), jenž může způsobit rozpad buněk a tkání a hraje významnou roli v procesu stárnutí pleti. Obsahuje: Vitamín E  a měď (podporuje normální pigmentaci pokožky a chrání buňky před oxiddativním stresem), PhytoVibrant Complex ze šalvěje a plodů aronie, heřmánku a černého rybízu.

A jaké je použití ?

Pokud je našim cílem celodenní výživa, využijeme zelené TRUVIVTY. Začneme ráno Beauty Power Drinkem s osvěžující grepfruitovou příchutí, který nám dodá energii na celý den a zmírňuje únavu a vyčerpání. Večer před spaním užijeme Beauty Supplement, abychom zajistili výživu pokožky přes noc.

Pokud je našim cílem ochrana a podora a po celý den, využijeme fialové TRUVIVITY. Ráno užijeme obsah jednoho blistru OxiBeauty Supplementu a vytvoříme tak ochrannou bariéru proti volným radikálům. Odpoledne si dopřejeme nápoj OxiBeauty Drink s příchutí plodů aronie, abychom účinně pokračovali v boji pro oxidativnímu stresu.

Použijet oba systémy nebo jen jeden. Dva doplňující se výrobky, jeden silný účinek. Výživa a ochrana po celý den i noc. Je to tak snadné, důvěřujete výrobkům TRUVIVITY by NUTRILITE.

 

 

 

 

 

 

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU