BRAŇTE SE !

Zajistěte v zimě sobě i celé své rodině dostatek vitamínu C.

Vitamín C přispívá ke správnému fungování našeho imunitního systému, pomáhá snižovat příznaky únavy a vyčerpání, zlepšuje zdraví kůže. Podporuje též tvorbu kolagenu, který je nutný pro zdravé zuby, dásně a chrupavky. Pro kuřáky a lidi pod zátěží nebo stresem jeho antioxidační vlastnosti brání poškození buněk volnými radikály. Je tedy dobré zajistit, abyste ho Vy i vaše rodina přijímali pravidelně v dostatečném možství.

Před pár stoletími byl nedostatek vitamínu C běžným jevem, obzvláště v době, kdy bylo málo ovoce a zeleniny. Přestože nyní máme mnohem snadnější přístup k čerstvým plodinám a dokážeme je déle skladovat, mnoho lidí stále ve své stravě nepřijímá dostatek vitamínu C.

Během zimních měsíců, kdy nám hrozí nachlazení a chřipky, je obzvláště důležité přijímat tohoto vitamínu dostatečné množství. Nemějte ale obavy. Pokud se domníváte, že ve stravě nepřijímáte vitamínu C dostatek, pomohou Vám jeho množství zvýšit doplňky stravy značky NUTRILITE. Máte-li pocit, že potřebujete extra dávku vitamínů, tablety NUTRILITE Concentrated Fruits and Vegetables představují pohodlný a účinný doplněk stravy. Samotné doplňky stravy samozřejmě nenahradí rozmanité a vyvážené pokrmy, mohou ale pomoci podpořit vaši kondici.

Vitamín C také podporuje imunitní systém během intenzivních fyzických výkonů a po nich. Pokud jste velice aktivní, úroveň tohoto vitamínu můžete doplnit s pomocí NUTRILITE Vutamínu C Plus. Tento výrobek poskytne 240 mq vitamínu C, který se do těla uvolňuje postupně, takže stačí užívat jen jednu tabletu denně. Pomalé a stabilní uvlňování po dobu 8 hodin zabrání plýtvání, keré je často spojeno s přijímáním velkých dávek vitamínu C s okamžitým uvolňováním. Pomalé uvolňování vitamínu C brání žaludečním a trávicím potížím. Doplnění vitamínu C u dětí, které jej obzvláště potřebují, je neméně snadné. Lahodné žvýkací tablety NUTRILITE Chewable C obsahují jediněčný NUTRILITE koncentrát z třešní acerola.

Můžete si být tedy jisti, že s doplňky stravy NUTRILITE, budete Vy i celá vaše rodina na zimu dostatečně připraveni.

 

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU