Bílkoviny pro každého !

Za běžných okolností potřebují dospělí přijímat denně 45 až 75 g bílkovin, aby si v těle udrželi jejich odpovídající množství. Organismus neumí nadbytečné bílkoviny ukládat, a proto je důležitý jejich každodenní příjem, aby bylo v organismu dosaženo jejich odpovídající hladiny pro zachování důležitých životních funkcí.

NUTRILITE All Plant Protein dodává organismu velmi kvalitní bílkoviny. Ve spojení s vyváženou stravou a zdravým životním stylem představuje tento výrobek skvělou alternativu k tradičním zdrojům bílkovin. Jednotlivé složky se získávají z přírodních zdrojů bílkovin: sóji, pšenice a hrášku. Je zdrojem všech devíti esenciálních aminokyselin, které podporují tvorbu svalové hmoty a chrání svalstvo před ochablostí a únavou. Obsahuje méně tuku a cholesterolu než běžná porce masa, sýru, vajec a plnotučného mléka.

Jak Nutrilite All Plant Protein používat?

  • Jednou nebo několikrát denně smíchejte podle potřeby jednu vrchovatou 15ml polévkovou lžíci prášku (asi 10 g) s mlékem nebo jinou tekutinou. Nápoj rychle promíchejte nebo protřepejte v uzavřené nádobě po dobu jedné minuty. Jedna dávaka zajistí 8 g bílkovin.
  • Prášek můžete také smíchat s cereáliemi, nasypat do polévky, salátů a dalších jídel, aniž by to mělo vliv na jejich chuť.

 

Vyzkoušejte třeba palačinky ...

Připravte si:  1 vejce, 2 lžíce Nutrilite All Plant Proteinu, 110 ml mléka a kousek másla. V misce do hladka ušlehejte vajíčko se dvěma lžícemi proteinového prášku a mlékem. Rozehřejte pánev nepřilnavým povrchem na střední teplotu, až se nahřeje, lehce vymažte máslem.Do středu pánve vlijte malou naběračkou těsto, pánev sundejte z plotýnky a krouživými pohyby rozlijte těsto po celém dnu pánve. Dejte pánev zpět na sporák a palačinku nechte asi 40 sekund smažit. Z tohoto množství připravíte 6 malých (v průměru asi 10 cm) palačinek. Jsou skvělé!

 

 

 

 

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU