Zářivý úsměv, svěží dech

Péče o zuby je zcela zásadní – nejen pro Vaše sebevědomí, ale i k ochraně Vašeho zdraví.

Podle Americké akademie parodontologie asi padesát procent populace tvrdí, že úsměv je tím prvním, čeho si na ostatních lidech všimnou. Průměrná žena se usměje 62x denně, průměrný muž 8x denně. Děti se usmívají ze všech nejvíc – asi 400x  denně.

K nejprodávanějším výrobkům naší společnosti v Evropě patří GLISTER Všestranná účinná fluoridová zubní pasta. Byla uvedena na trh již  v roce 1982 a od té doby se drží stále na špici prodeje. Zubní pasta GLISTER posiluje zubní sklovinu, bělí zuby a odstraňuje skvrny způsobené kávou, čajem či tabákem – a to vše bez nežádoucích účinků. Zubní pasta GLISTER podporuje opětovnou mineralizaci, proces v rámci kterého se ztracené minerální látky  vrací do molekulární struktury samotného zubu. Bylo klinicky dokázáno, že se při pravidleném čištění zubní pastou GLISTER odstraňuje zubní plak až na dobu 12ti hodin. Zubní pasta GLISTER je dodávána  ve dvou baleních, rodinné 150 ml a malé cestovní balení – při čištění zubů 2x denně náklady 0,46 Kč.

Koncentrovaná ústní voda GLISTER s příchutí mentolu nejen osvěží Váš dech, ale zároveň výrazně sníží množstí plaku. Z koncentrátu 50 ml díky dodávané odměrce vytvoříte minimálně 3,5 litru  osvěžující ústní vody.

K dalším oblíbeným produktům ústní hygieny patří GLISTER zubní nit s příchutí máty, jenž je šetrná k dásním a netřepí se. GLISTER osvěžující ústní sprej, který okamžitě a dlouhodobě osvěží Váš dech. A v neposlední řadě zubní kartáčky jak pro dospělé, tak i pro děti. Mezizubní štětinky zubních kartáčků GLISTER  účinně čistí prostor mezi zuby a oblast v okolí dásní a snižují přílišný tlak. Exkluzivní patentovaný systém hlavy kartáčku zajišťuje komfort, snadné ovládání a dosah, což znamená, že efektivní čištění zubů ještě nebylo snadnější.

Studie prokázaly, že lidé mají raději modré než červené zubní kartáčky 🙂 .

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU