Satinique – kolekce k péči o vlasy

Silné a zářivé vlasy jsou znamením, že váš organismus je fit.

Jedinečná kombinace rostlinných a vyživujících látek přispívá k řešení specifických potřeb vašich vlasů.

Tři ovocné a květinové vůně exkluzivně pro značku Satinique.

Celé kolekci dodává energii exkluzivní patentovaný komplex ENERJUVE.  Ten působí na všechny tři vrstvy  vlasu, aby eliminoval záporný náboj poškozeného vlasu. Vědci zjistili, že když jsou vlasy poškozené, získají záporný náboj. ENERJUVE nabije vlasy kladnou energií, která regeneruje a revitalizuje zevnitř navenek. Obsahuje sspeciální řadu posilujících lipidů, zpevňující kreatin a vyhlazující kyselinu eikosanovou (18-MEA), což je přirozená, mimořádně citlivá složka působící na povrchu vlasu, která vlasy udržuje zdravé a lesklé.

Více než 80 % této složky se ztrácí při jediném barvení vlasů a nelze ji přirozeně obnovit.
Komplex ENERJUVE pomáhá kyselinu 18-MEA obnovovat, aby vlasy zůstaly hebké a daly se snadno rozčesávat.

ENERJUVE řeší mnohé známky poškození vlasů a působí na několika úrovních, kde vlasy proměňuje a zanechává zdravější a živější než kdy předtím. Jak vypadá vlas před umytím a po něm šamponem Satinique ?

 

Přípravky pro barvené vlasy – šampon a kondicionér. Barva na vašich vlasech vydrží až 45 umytí a vlasy budou až 9x silnější. Již po jediném barvení vlasy přicházejí o více než 80% kyseliny eikosanové. Neobsahuje sulfáty.

Přípravky s hydratačním a vyhlazujícícm účinkem – šampon a kondicionér. Díky provitamínu B5 posiluje vysušené vlasy.

Přípravky pro zvětšení objemu vlasů – šampon a kondicionér. Díky olejemům z makadamových ořechů a sojových proteinů dodá vlasům objem.

Přípravky proti vypadávání vlasů – šampon, kondicionér a vlasové tonikum. Za měsíc zachrání až 1800 vlasových vláken. Pomáhá snižovat vypadávání vlasů v důsledku jejich lámavosti, vlasy jsou plnější a hustší. Díky patentované technologii ENERJUVE a jedinečné kombinaci rostlinných výtažků z ženšenu a moruše chrání každý jednotlivý vlas, uchovávají jejich sílu a obnovují jejich přirozený, zářivý vzhled. Pokud výrobky nejen nanesete na vlasy, ale i jemně vmasírujete do pleti na hlavě, pomohou ji prostřednictvím mikricirkulace regenerovat.

Proč máme lupy?

Vlasová pokožka se může začít loupat a tvořit lupy z několika důvodů – pleť na hlavě je totiž podobná pleti na naší tváři i zbytku těla, takže může docházet k jejímu vysušení. Nedostatečná hydratace způsobuje svědění, škrábáním ještě více narušíme rovnováhu pleti a způsobíme tak další lupy a ještě horší svědění … a tento kruh se stále opakuje. Chceme-li jej přerušit (nebo zcela předejít jeho vzniku) a navrátit vlasovou pokožku do rovnováhy, musíme jí zajistit dostatek hydratace a péče. Satinique Vlasový šampon proti lupům obsahuje vitamín E a avokádo, které pleti potřebnou péči zajístí. Společně s patentovanou technologií ENERJUVE poskytnou tyto složky vlasové pokožce a kořínkům čistotu a jas, pirition zinku zase zmírňuje pocit vysušení a svědění.

 

 

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU