Pečujte s ARTISTRY o své tělo

Každá část vašeho těla je jedinečná.,  proto každý výrobek řeší odlišné problémy pokožky a zároveň vám umožňuje příjemný smyslový zážitek.

Používejte jednotlivé výrobky, soustřeďte se na konkrétní problémy a řešte každodenní nároky pokožky, nebo několik výrobků zkombinujte a zaměřte se díky tomu hned na několik problémů zároveň – vše je šité na míru vašim osobním potřebám!

Výrobky Artistry Signature Select™ Body obsahují pečlivě vybrané rostlinné výtažky ze zdrojů Nutrilite™. Farmy Nutrilite využívají udržitelné metody zemědělského hospodaření, místo toxických chemikálií a pesticidů například používají přirozené metody pro regulaci škodlivých plevelů, hmyzu a dravců.

Čisté rostlinné výtažky ze zdrojů Nutrilite, které jsou součástí všech výrobků řady Artistry Signature Select Body, jsou testovány z hlediska účinnosti při podpoře cílů péče o tělo.

ČISTICÍ TĚLOVÝ PŘÍPRAVEK – průsvitný gel s výtažkem z citrusů ze zdrojů Nutrilite™

Při každém použití pokožku čistí, změkčuje a posiluje. Tento sprchový tělový gel pro každodenní použití má však ještě něco navíc, protože jeho nedráždivé složení s vyváženým pH navíc jemně odstraňuje nečistoty, jako je prach, pot a dokonce i velmi malé znečišťující částice známé jako mikročástice (PM 2,5), a zároveň pomáhá chránit důležitou hydratační bariéru pokožky.Tento čisticí přípravek s osvěžující vůní citrusů je obohacen o esenciální olej z perily a pupalky dvouleté a je ideální k použití na celé tělo (od krku dolů) pro dosažení mladistvěji vyhlížející pokožky.

HYDRATAČNÍ TĚLOVÝ GEL – super odlehčený hydrogel s výtažkem ze zeleného čaje ze zdrojů Nutrilite™

ROZJASŇUJÍCÍ TĚLOVÝ KRÉM – jemně třpytivá bohatá tělová emulze s výtažky z plodů třešně acerola a bílých chia semínek ze zdrojů Nutrilite™

Rozjasňuje, hydratuje a regeneruje pokožku, dodává jí svěží a živý pocit, obsahuje olej z pupalky dvouleté a má úchvatnou vůni bergamotu a medu. Krém ihned po nanesení dodává živý jas povadlé, unaveně vypadající pokožce ovlivněné znečištěním. Ideální k použití na celé tělo (od krku dolů).

ZPEVŇUJÍCÍ TĚLOVÉ MLÉKO – hedvábné sérum ve formě tělového mléka s výtažkem z granátového jablka ze zdrojů Nutrilite™

Dodává pokožce pevnější vzhled, omezuje vznik celulitidy a zároveň povzbuzuje smysly vůní mandarinky a asijské hrušky nashi. Obsahuje komplex pro zpevnění pokožky (olej z kávových zrn, kofein, řasy a lipozomy), který viditelně přispívá ke zpevnění a vyhlazení boků a stehen. Bylo prokázáno, že granátové jablko chrání pokožku před podrážděním, příp. zklidňuje podráždění vyvolané znečištěním, mj. jemnými částicemi (PM 2,5), cigaretovým kouřem a městským prachem, způsobujícím předčasné stárnutí pokožky. Ideální k použití na všech místech, kde zaznamenáte celulitidu nebo ztrátu pevnosti pokožky, zejména v oblasti břicha, stehen a hýždí, v horních partiích paží a na hrudníku.

VYHLAZUJÍCÍ TĚLOVÝ PEELING – bohatá krémová textura s výtažkem z černého rybízu ze zdrojů Nutrilite™

Odstraňuje a obnovuje povadlou a znečištěním poškozenou pokožku a dodává jí hladký a zářivý vzhled plný energie. Peeling je obohacen o esenciální oleje z palmy acai, pupalky dvouleté a perily a zanechává na kůži pocit jemnosti a hebkosti. Jemné bambusové částice odstraňují vrstvu povadlých suchých povrchových buněk a odhalují svěží pokožku, která se pod ní skrývá – i na tak namáhaných místech, jako jsou paty a lokty. Optimální přípravek pro každotýdenní peeling s bohatou vůní černého rybízu, červeného ovoce a citrusů. Ideální k použití na celé tělo.

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU