Perzonalizované sérum

Vaše pleť je jedinečná, perzonalizujete si svou péči o pleť pomocí našeho nového účinného séra 2v1.

Ženy celého světa bez ohledu na věk či etnický původ mají tytéž různorodé specifické problémy pleti. Ať už je naše pleť suchá, dehydratovaná nebo matná, ať už nás trápí vrásky, nedokonalosti pleti nebo pigmentové skvrny, hledáme výrobky, které nám pomohou naše individuální problémy vyřešit. Protože svou pleť nosíme, jak je rok dlouhý!

ARTISTRY SIGNATURE SELECT Personalizované sérum, nejpersonalizovanější řešení, které kdy značka ARTISTRY vytvořila, nabízí 25 možných kombinací k řešení různorodých a specifických problémů pleti každé jednotlivé ženy tak, aby Vám Vaše jedinečné řešení pomohlo dosáhnout vysoké úrovně účinnosti a výsledkem byla nádherná pleť.

Vrásky, jemné linky, tmavé kruhy, matná nebo suchá pleť? Není důvod používat různá séra! ARTISTRY SIGNATURE SELECT Personalizované sérum je řešením 3v1, které je schopné zaměřit se až na tři jednotlivé problémy a přímo je řešit. Lehké a rychle se vstřebávající sérum proniká vrstvami pokožky, aby vyřešilo zdroj každého problému a napravilo vzhled Vaší pleti.

ARTISTRY SIGNATURE SELECT Personalizované sérum tvoří ARTISTRY SIGNATURE SELECT Báze spolu se třemi z pěti možných aktivátorů (proti vráskám, zpevňující, pro sjednocení tónu pleti, rozjasňující a hydratační). Testy prokázaly vysokou účinnost, když je báze správně smíchána až se třemi aktivátory, proto jsme použili speciální technologii na ochranu složení, aby byly složky až do okamžiku smíchání čerstvé.

ARTISTRY SIGNATURE SELECT Personalizované sérum se snadno používá.  

Vyberte si, jaké aktivátory chcete, přesně podle svých potřeb

Smíchejte je s bází

Připevněte aktivátory k lahvičce

Pootočte, aby došlo k uvolnění obsahu

Séra jsou výrobky, které si nanášíte na pleť po očištění a před hydratací. Jejich výhodou je, že jsou lehká a rychle se vstřebávají, přičemž dodávají složky do vrstev pokožky tak, aby problémy pleti řešila u zdroje. Tím vysoce umocňují všechny přínosy.

Bázi tvoří naše voda 100% obohacená fytonutrienty, která obsahuje směs pěti rostlinných složek NUTRILITE™: výtažky ze špenátu, granátového jablka, zeleného čaje, třešně acerola a černého rybízu. Obsahuje nejvyšší koncentraci a počet složek ze zdrojů NUTRILITE, které kdy byly v jediném výrobku ARTISTRY použity.

 

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU