Profesionální péče o pleť v pohodlí domova.

To je DERMASONIC by ARTISTRY.

Ošetření pleti přístrojem DERMASONIC. Jedinečný lázeňský zážitek v pohodlí domova. Pokud  sníte o hýčkání v pohodlí domova s profesionálním ošetřením pleti, teď máte šanci! Díky ARTISTRY přístroji Dermasonic pozvedneme domácí kosmetickou péči na zcela novou úroveň.

Proces je jednoduchý, ale důmyslný. Díky dvěma hlavám nabízí ARTISTRY Přístroj Dermasonic řadu možností.

1. Ultrazvuková čepel produkuje vibrace, které při kontaktu s vodou vytvářejí efekt bublinkových trysek. Proud bublinek proniká hluboko do pórů na povrchu pleti a čistí tak černé tečky, nečistoty a zbytky make-upu.

2. Iontovo galvanická čepel – přináší ty nejlepší účinky díky optimalizaci iontových proudů v rámci pěti režimů. Režim proti vráskám, liftingový režim, hydratační režim, režim pro zvýšení zářivosti pleti, režim pro zapracování vitamínu C do pleti.

3. Ultimate Eye – hlavice poskytujicí speciální trojí péči pro oční okolí. Technologie iontových mikroproudů, mikromotorické vibrace, tepelné ošetření – vše pro stimulaci a zlepšení absorpce očních krémů.

 

Expertka na péči o pleť, Michelle D’Allaird, je přesvědčena o výsledcích: „ARTISTRY Přístroj Dermasonic přenese značku špičkové péče o pleť ARTISTRY na zcela novou úroveň. Je zárukou výrazných výsledků a pleti, která vypadá zdravě, mladě a prostě krásně.“

Využívejte pečující výrobky naplno.

Kosmetický průmysl se neustále mění a přichází s dalšími a dalšími novinkami. Mezi nejžhavější trendy nemusí nutně patřit jen nové výrobky a složky, ale i speciální nástroje, díky kterým přípravky využijete ještě efektivněji. Značka ARTISTRY™ je neustále na špici vývoje, a přichází proto s fantastickým zařízením ARTISTRY DERMASONIC!

Špičková péče o pleť
Michelle D’Allaird, odbornice na péči o pleť ARTISTRY, vysvětluje, jak maximalizovat domácí ošetření pleti.

Galvanický proud a vibrace se v profesionální péči o pleť používají už dlouho a začínají se čím dál více prosazovat i na spotřebitelském trhu. Zefektivňují totiž proces čištění a mají na pleť úžasný vliv.

Pleť dnes neustále vystavujeme znečišťujícím látkám v prostředí a také složkám pečujících a kosmetických výrobků, které jsou čím dál pokročilejší. Hydratační přípravky nyní obsahují pigmenty, které rozjasňují a sjednocují tón pleti. Podkladové make-upy a růže na tváře zase vydrží celý den a skvěle kryjí. Fantastické složení těchto výrobků jim sice umožňuje poskytovat mimořádné krytí, může ale znesnadnit proces čištění.

Je třeba si pamatovat, že zdrojem přínosů není samotné zařízení ARTISTRY DERMASONIC, ale přípravky, které s ním použijete. Vysoce kvalitní výrobky ARTISTRY se s jeho pomocí promění v opravdové hrdiny krásné pleti.

Po očištění pleti s výrobky ARTISTRY doporučujeme použít tonikum, které představuje základní „přípravný“ krok. Dodá pleti další složky a maximalizuje přínosy následně použitých výrobků a hydratačních přípravků. Představte si to takto: chcete natřít zeď, na které se již nachází několik vrstev staré barvy. Bude snad nová vrstva hladká, rovná a pěkná? Nebo je lepší staré vrstvy oškrábat a začít s natíráním na zcela novém povrchu? Samozřejmě, že druhá možnost je správná!

A právě to pro Vaši pleť udělají tonikum a zařízení ARTISTRY DERMASONIC. Odstraňují usazené nečistoty, make-up a odumřelé pleťové buňky a zanechávají pleť svěží a připravenou na další péči. Toto prosté hloubkové čištění nezabere téměř žádný čas. Nejdříve pleť pečlivě očistěte s pomocí vybraného čisticího přípravku ARTISTRY. Poté čisticí přípravek smyjte, naneste na celou tvář vhodné tonikum a proveďte hloubkové čištění s pomocí zařízení ARTISTRY DERMASONIC. Získáte tak dokonalý základ pro další péči!

Péče o pleť zde ale samozřejmě nekončí. V dalším kroku jí podle potřeby dodáte klíčové živiny. A právě zde zařízení ARTISTRY DERMASONIC pozdvihne fantastické výrobky ARTISTRY na zcela novou úroveň. Každé sérum značky ARTISTRY obsahuje jedinečné složky, které zajišťují bezkonkurenční výsledky.

Hydratujte s ARTISTRY HYDRA-V Vyživujícím pleťovým koncentrovaným sérem

Použitím ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Vyhlazujícího séra společně s „Rozjasňujícím režimem“ zjemníte a zlepšíte texturu povrchu pleti, minimalizujete póry a vyhladíte pleť.
Použitím ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Zpevňujícího séra proti vráskám společně s „Liftingovým režimem“ okamžitě vypnete a zpevníte pleť, takže bude krásná a mladistvá.
Použitím ARTISTRY HYDRA-V™ Vyživujícího pleťového koncentrovaného séra společně s „Hydratačním režimem“ hloubkově hydratujete vrstvy pleti, která pak bude plnější a lépe chráněná.
ARTISTRY YOUTH XTEND™ Koncentrované sérum vrací zpátky čas. Pokud ho použijete společně s „Režimem pro odstranění vrásek“, minimalizujete známky stárnutí a dodáte pleti mladistvý vzhled.
Každé z těchto sér je samo o sobě mimořádné. Když je ale spojíte se zařízením ARTISTRY DERMASONIC, posunete jejich účinnost na další úroveň!

Tajemství je skryto v galvanickém proudu. Profesionálové z kosmetických salonů již dlouhá léta vědí, že s jeho pomocí mohou zajistit hluboký průnik výrobků do pleti. A nyní máte toto tajemství doslova ve svých rukou! Využijte nástroje, které Vám i Vašim zákazníkům pomohou k té nejmladistvější a nejzdravější pleti: mimořádná tonika a séra ARTISTRY, která nyní v kombinaci se zařízením ARTISTRY DERMASONIC poskytují ještě úžasnější výsledky.

Žádná jiná společnost se nám nevyrovná… věřte mi!

 

 

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU