ČISTÁ PLEŤ – nejdůležitější krok v péči o pleť

Vytvořte si ten správný návyk – starejte se o svou pleť

Naše pleť se každý den i noc ocitá pod palbou. Nejen co se prachu a znečištění týče, ale také díky nadbytečnému kožnímu mazu, jež sama pleť produkuje, a odumřelým kožním buňkám.

Pokud se nečistoty neodstraní,  mohou ucpávat póry a způsobovat problémy včetně vzniku komedonů a ztráty pružnosti. Právě proto je udržování  pleti čisté tak důležitou součástí Vašeho kosmetického režimu.

A jaký je klíč ke krásné pleti? Je to jednoduché. Tři kroky každé ráno a večer – režim, který Vám zabere  jen  pár minut času a odměnou na celý život Vám bude pokožka nádherná na  pohled  i na dotyk.

Tři kroky – čištění, tonizace a následná hydratace.

Je důležité používat vhodný čistící přípravek, nikoliv jen vodu a mýdlo. V případě  vody a mýdla jediné, čeho dosáhnete je rozmazaný make-up a podrážděná a přesušená pleť. Čistící přípravky jsou však vyrobeny tak, aby pleť důkladně čistily, ale zároveň ji zanechaly hydratovanou a chráněnou.

Ihned po čištění pleť tonizujte. Odstraníte tak  všechny zbytky nečistot a zároveň jí vrátíte přirozenou hodnotu pH.

Následně pleti dodejte hydrataci, kterou pleť potřebuje, aby dobře prospívala a zářila. Vytvoří se také neviditelná bariéra, která zabrání úniku životodárné vlhkosti a naopak pronikání škodlivých látek ze životního prostředí do vaší pleti.

Krémy zmůžou leccos, ale tajemství krásné tváře tkví ve správném čištění !

NIKDY NECHOĎTE SPÁT S MAKE-UPEM !

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU