TŘPYTÍCÍ SE NÁDOBÍ

Exkluzivní kvalitu výrobků DISH DROPS poznáte hned po otevření láhve, když Vás přivítá vůně čerstvých citrusů. Obsahuje též výtažky aloe vera. Po té Vás ohromí, jak málo kapek přípravku stačí, aby se vaše nádobí třpytilo čistotou.  Tento tekutý přípravek odstraňuje mastnotu a omáčky i ve studené vodě. Zároveň je šetrný k životnímu prostředí, protože 84 % jeho složek je získáváno z přírody. Obsahuje dva tensidy z kokosového oleje a směs glycerinu se špetkou kyseliny citronové. Naopak neobsahuje žádná barviva, což jenom podtrhuje ekologičnost. Výtažky z máty  shiso a aloe vera  pomáhají snižovat zarudnutí pokožky, pečují tak při umývání nádobí o Vaše ruce.

Mycí řada DISH DROPS se vyznačuje technologií BIOQUEST FORMULA, která zajišťuje efektivní, koncentrované, biologocky rozložitelné a dermatologicky testované složení. Výrobky neobsahují fosfáty, silné kyseliny či zásady ani chlórová bělidla, a jsou tedy šetrné i k vaší pleti tak i k životnímu prostředí.

Koncentrovaný přípravek na mytí nádobí DISH DROPS díky své vysoké koncentraci dokáže z 1 litru přípravku umýt více než 30 000 talířů.  Snižuje zápach z kuchyňských houbiček, utěrek a odtoku a zlepšuje jejich vůni. Výhodou je jeho použití i ve studené vodě.

A to jedůležitější na závěr. Koncentrát je nutno naředit, z jednoho litru koncentrátu naředíte až 18 půl litrových lahví přípravku a jedna půlllitrová lahev přípravku pak vyjde na pouhých 16 Kč.

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU