Koncentrovaný prací prostředek na barevné a tmavé prádlo AMWAY HOME™ SA8™ Color

SA8 Color Koncentrovaný prací prostředek na barevné a tmavé prádlo účinně odstraňuje skvrny, snadno se používá a je šetrný k barvám a životnímu prostředí. A nejlepší na tom je, že Vaše prádlo si zachová jasné barvy a tmavé oblečení bude déle vypadat jako nové – to vše díky jednomu tekutému pracímu prostředku. Již více nebudete potřebovat různé prostředky na různé barvy prádla!

Existuje řada důvodů, proč by se SA8 Color tekutý prací prostředek mohl pro Vás stát lepší volbou. Zjistěte dále více informací:

1. Jeden prací prostředek pro všechny barvy

Není nic horšího, než vyprat prádlo a zjistit, že je barva vybledlá a prádlo vypadá, že je mnohem starší, než je ve skutečnosti. Díky speciálnímu složení SA8 Color tekutého pracího prostředku vypadají barvy na prádle jasněji a tmavé prádlo nebledne. Prací prostředek dokonce brání narušení tkaniny. SA8 Color tekutý prací prostředek obsahuje speciální polymer, který pomáhá udržet barviva v tkanině a zabraňuje jim, aby při praní obarvily jinou tkaninu. Kromě toho obsahuje rovněž enzym známý pod názvem celuláza, jenž odstraňuje drobná mikrovlákna, která se u bavlněného oblečení časem vytvářejí. Tento proces umožňuje vyniknout skutečné barvě tkaniny a může dokonce přispět i k částečnému obnovení původního vzhledu některých starších bavlněných tkanin.

2. Šetrný ke tkaninám

SA8 Color tekutý prací prostředek i SA8 Color Prací prášky využívají podobnou technologii a složky, které brání obarvení jedné tkaniny druhou. Používají také stejný typ enzymu, který brání vzniku mikrovláken u bavlněného oblečení, jež jsou příčinou jeho roztřepeného, obnošeného vzhledu. Nicméně SA8 Color tekutý prací prostředek je méně alkalický než náš prací prášek, proto je mnohem šetrnější k tkaninám a obecně odvádí skvělou práci při ochraně prádla.

3. Černobílé dilema

Bavíme-li se o proužkovaném černobílém spodním prádle nebo o Vaší oblíbené černobílé blůze – je to tmavé, nebo světlé prádlo? Ať už se rozhodnete pro kteroukoli variantu, s SA8 Color tekutým pracím prostředkem na tom nezáleží! Tento prací prostředek je skvělý na jemné černobílé kombinace, protože pomáhá uzamknout barvu v tkanině. Musíte si však dát pozor na typ použitého materiálu v prádle. Někteří výrobci látek bohužel používají barviva, která se na určité typy tkanin nehodí. Abyste se v takových případech vyhnuli obarvení, doporučujeme prádlo roztřídit a prát podobné barvy společně. Navíc je pro nejúčinnější praní vhodné třídit prádlo podle typu tkaniny.

4. Šetrný k životnímu prostředí

Protože je nový SA8 Color tekutý prací prostředek již rozpuštěný, hodí se i pro praní při nízkých teplotách, a to už od 15 ºC. Díky tomu můžete ušetřit peníze a energii, což je skvělá zpráva jak pro Vaši peněženku, tak i pro planetu. SA8 Color tekutý prací prostředek také obsahuje speciální systém BIOQUEST FORMULA™ pro vysoce účinné praní a ochranu barev. Zároveň je výrobek šetrný k životnímu prostředí a biologicky odbouratelný. Nejlepší na tom je, že si můžete být jisti, že se zachovají veškeré barvy.

5. Vhodný pro celou rodinu

Nový SA8 Color tekutý prací prostředek je bezfosfátový, neobsahuje bělidla ani optické rozjasňovače, díky čemuž je bezpečnější pro Vás i Vaši rodinu. Navíc byl dermatologicky testován, aby na prádle nezanechával žádné škodlivé zbytkové látky.

6. Malé množství – vysoký účinek

Podobně jako mnohé čisticí prostředky Amway je SA8 Color tekutý prací prostředek koncentrovaný a při každém použití ho stačí jen malé množství. Počet dávek na láhev závisí na mnoha proměnných, např. na míře zašpinění prádla, množství praného prádla a tvrdosti vody. U standardní pračky na 4,5 kg prádla se středně znečištěným prádlem a střední tvrdostí vody vystačí SA8 Color tekutý prací prostředek na 33 praní. To znamená, že toho vyperete více, aniž byste museli slevit na kvalitě vyprání.

 

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU