Čisté oděvy, čisté svědomí

Perte na maximum chraňte pleť i planetu !

Všichni chceme používat voňavé a účinné prací prostředky, které nepoškodí naši pokožku ani životní prostředí. Přípravky jsou velice koncentrované a účinné i ve velice malém množství. Dermatologické testy dokazují, že jsou šetrné k pleti. Pyšní se certifikací DfE (Design for the Environment) – výrobky nejsou škodlivé ze zdravotního ani ekologického hlediska. Nezanechávají dráždivé usazeniny. Neobsahují fosfáty a jsou bezpečné pro septiky. Lze je používt při praní od 30 do 95 st. C.

Vypadá vaše prádlo poněkud vybledle ? Důvodem může být vás prací prášek. Za nějaký čas mlže kombinace příliš velkého množství prášku  a tvrdé vody vašemu oblečení ubůížita zkrátit jeho životnost. Chcete-li, aby oblečení vypadalo lépe po dleší dobu, používejte SA8 Premium prací prášek. Biologicky rozložitelné aktivní čistící látky odstraňují nečistoty a poté se rozloží na jednoduché molekuly, jako jsou např. oxid uhličitý a voda. Jedná se o ekologicky šetrnější způsob praní. Výrobky SA8 obsahují technologii BIOQUEST FORMULA™ a odstraní tak větší množství skvrn, nečistot i skvrny téměř neodstanitelné – lak na nehty, fixy či čerstvou latexovou barvu. Samotné nebo v kombinaci s ostatnímu výrobky prací řady nabízí přesně to, co potřebujete k udržení oblečení bez nejmenší skvrnky. Z 3kg balení pracího prášku SA8 vyperete dle údajů výrobce minimálně 133 praček – jedno vyprání Vás vyjde na cca 7,- Kč. Dle mých osobních zkušeností ale zlvádnete vyprat i více než 133 praček .

Zvažte, že např. SA8 Premium Koncentrovaný prací prášek, který obsahuje citrátové změkčovače vody, vyrobené z cukru, sodu na praní z přirozeným mořských ložisek soli a blokátory nečistot vyrobené z vlny. Složky rozpustné ve vodě a nízkopěnící tenzidy vyžadují méně oplachování než jiné výrobky, a proto šetří vodu, neuchycují se na látkách a nezpůsobují tak skvrny ani podráždění.

 

Podrobné inforamce o celé prací řadě naleznete v našem e-shopu v sekci „domácnost“ – „péče o prádlo“.

 

 

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU