Na míru mužům

Ruku v ruce se stylovým oblečením jde i správná péče o pleť. Co to znamená pro průměrného muže ? Poztřebujete pomoc?  Ať už preferujete hladké oholení nedo dokonale střižený plnovous, nechejte si ohledně svého stylu poradit od odborníka a podpořte jej inovovanoou HYMM Péčí o pleť pro muže. Šest výrobků: Gel na holení, Krém po holení, Vlasový a tělový šampon 2v1, Kuličkový deodorant a Holicí strojet s žiletkou s 5 břity bylo vytvořeno tak, aby vyhovovaly potřebám každého moderního muže. Speciální nová složení s rostlinnými složkami  byla dermatologicky testována a při holení pleť chrání před podrážděním. Výrobky pleť zanechají svěží a po celý den budete lehce a jedinečně vonět.

Největší hvězdou řady je HYMM Gel na holení. Je dobře viditelný, čímž napomáhá přesnému oholení a jeho průhledná textura umožní dokonale vytvarovat linii vousů nebo vlasů. Obsahuje ty nejlepší složky z přírody … Semínka fenyklu obsahují rozmanité esenciální oleje, které zklidňují pleť , zejména vousy a usnadňují holení. Průhlednost gelu využijete rovněž při přesném a kreativním stylingu, který je dnes sousčástí mnoha trendy účesů a úprav vousů. Aby vám dokonalé oholení dlouho vydrželo, použijte HYMM Krém po holení. Jedná se o zklidňující, nemastný balzám s jedinečnou vůní, který obsahuje aloe vera, vitamín E a allantoin. Rychle se vstřebává do pleti a je bez alkoholu.

Pěti btřitý systém holicího strojku HYMM zachytí i ty nejkratší vousky, aniž by na srojek bylo třeba talčit. Holení je tak pohodlnější. Hlavice se naklání podle kontur tváře a proužky s aloe vera a vitamínem E pomáhají strojku klouzat po pleti. Precizní zastřihovač na spodní straně strojku pomůže oholit obtížně dostupná místa a dokonale vytvarovat kotelty a kníry.

Proč mít dva výrobky, když stačí jeden ? HYMM Vlasový a tělový šampon 2v1 plní hned dvě funkce. Očistí vaše tělo od hlavy k patě a dodá vám velice příjmený pocit. Osvěží vás výtažkem z máty vodní a mořskými minerálními látkami a zanechá vaše vlasy a pleť čisté a svěže voňavé.

HYMM Kuličkový deodorant vás chrání během dne. Díky antibakteriálním účinkům a výtažků z listů šalvěje vás spolehlivě ochrání před tvorbou a zesílením pachu. Velkou výhodou je, že nezanechává skvrny na oblečení a neobsahuje hliníkové soli, takže pleti umožňuje přirozeně dýchat.

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU