Je váš parfém ten pravý ?

 

ANCESTRY in PARIS:  Tato květinová  variace parfému ANCESTRY vás přenese přímo do tajemné pařížské noci.

Svěží vysoké tóny čerstvých květin, zelených listů a mořského vánku následují ženské střední tóny v noci kvetoucího jasmínu,nrůže a dužiny broskví, která parfému dodává lahodnou ovocnou vůni. Základ je smyslný a sofistikovaný – jantarové dřevo a bílé pižmo dodávají parfému pronikavost a vřelost, díky kterým je ideální pro chladnějí noci. Tuberza zase podtrhuje srdce složené z bílých květů.

Jako stejnojmenné město má i ANCESTRY in PARIS Eau de Parfum elegantí a tajemnou auru, která nejlépe vynikne právě večer. A protože je tento parfém vysoce koncentrovaný, vydrží jeho nádherná vůně na vaší pleti mnoho hodin a bude se jemně uvolňovat po celou noc.

Jak fungují parfémy?

Vůně se uvolňují postupně v několika fázích, takže parfémy voní jinak hned po nanesení a jinak hodinu po aplikaci. Každá vůně obshuje několik složek, které společně vytváří určité aroma. Každá z těchto složek se však odpařuje vlastní rychlostí, takže celková vůně parfému se v průběhu času mění. Vysoké tóny jsou výslekem spolupráce všech složek parfému. Poté, co se po několika minutách odpaří ty nejméně stabilní molekuly, začnou naplno vynikat stření tóny – tzv. srdce. Přibližně po hodině se odpaří i střední tóny a zbudou tóny nízké, neboli „základ“. Ten představuje opravdovou vůni parfému, která vydrží několik hodin.

Mnozí z nás mají jednu nejoblíbenější vůni, která se ale může – a pravděpodobně by i měla – s časem měnit. Jedna vůně nebude na dvou osobách nikdy vonět úplně stejně, protože každý z nás má vlastní chemickou rovnováhu těla, která na molekuly parfému reaguje svým vlastním způsobem. Měnit se ale časem může i vůně parfému na jedné osobě například z důvodu hormonálnách změn, stravování, věku, změn pleti nebo i míry stresu. Nezapomeňte tedy své parfémy přehodnocovat a přidávat k nim čas od času novinky. Mnoho lidí má hned několik oblíbených vůní. Parfém se může hodit k naší náladě, k určité události, denní době nebo nám může pomoci dosáhnout určitého pocitu – ta správná vůně může podpořit naše sebevědomí, smyslnost nebo sofistikovanost.

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU