Užívejte si zlatavé sluneční paprsky, aniž byste dali všanc svou krásu.

Troška slunečního svitu nám dokáže zlepšit náladu a zahnat chmury. Neznám nikoho, kdo by na tváři nechtěl cítit teplé sluneční paprsky.

Vím ale, že i přes příjemné pocity se na nás negativní účinky slunce mohou podepsat na celý život. A výsledek nám rozhodně na tváři úsměv NEVYKOUZLÍ! Nemějte ale obavy, je tu essentials by ARTISTRYTM Ochranné mléko SPF 30!

Ochranné krémy proti slunci nejsou stejné. A máme-li chránit naši krásnou tvář, musíme používat ten správný výrobek. Essentials by ARTISTRY Ochranné mléko SPF 30 má dokonalé složení, které pleť chrání na několika úrovních. Toto širokospektrální ochranné mléko obsahuje velké množství oxidu zinečnatého, který pleť fyzicky chrání před zářením UVA i UVB a zároveň absorbuje nadměrnou mastnotu. Navíc odráží světlo, čímž minimalizuje viditelnost nedokonalostí pleti a zarudnutí.

Navíc se jedná o první ochranné opalovací mléko na trhu, které používá kokosovou vodu. Ta se občas nazývá „pleťový ráj“, protože pleti dodává spoustu živin, antioxidantů a hydratace, což jsou složky, které zlepšují její zdraví a stav.

Oxidu zinečnatýmá schopnost absorbovat mastnotu, díky čemuž je výrobek vhodný pro citlivou, mastnou a normální až mastnou pleť.  Dokonale s pletí splyne pod make-upem a pomáhá udržet líčení svěží po celý den. Kokosová voda navíc do pleti uzamyká živiny a hydrataci, takže zůstane svěží od brzkého rána až dlouho do noci!

A ano, výrobek je vhodný i pro muže!

+420 775 194 781

FACEBOOK

POSLAT ZPRÁVU